JAK ZAMAWIAĆ
nie za miliony!

Kontakt z nami

W korespondencji z nami prosimy o ciągłość mailową. W przeciwnym razie odpowiedź na Państwa zapytanie może się wydłużyć, zważywszy na czas identyfikacji Klienta. Na Państwa maile odpowiemy w przeciągu 24h. Telefony odbieramy w miarę możliwości od pon. do pt. w godz. 8-16 – po tym czasie zachęcamy do kontaktu mailowego!

Szczegóły zamówienia

Minimalna ilość zamówienia to 20szt. – w liczbie tej mogą zawrzeć się także zawiadomienia. Istnieje możliwość „domówienia” dodatkowych zaproszeń (zawiadomień) po zakończonej realizacji według wcześniejszego projektu. Minimalna ilość w przypadku „domówienia” to 20szt. Czas oczekiwania jest zgodny z czasem realizacji nowego zamówienia, czyli 14 dni robocze. Zachęcamy jednak do zamówienia większej ilości zaproszeń „na wszelki wypadek”

Rezygnacja z zamówienia możliwa jest przed wykonaniem przez nas spersonalizowanego projektu. W sytuacji rezygnacji z zakupu po wysłaniu przez nas przygotowanego projektu, naliczany jest jednorazowy koszt 169zł (koszt przygotowania projektu indywidualnego)

*zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie oraz samodzielne drukowanie przygotowanych przez nas projektów. Proponujemy Państwu projekty zrealizowane przez nas.

 

Tekst zaproszenia

Tekst przysyłają nam Państwo w oddzielnym pliku zatytułowanym „tekst zaproszenia”. Może być on skopiowany z naszych propozycji – powinien być kompletny i zawierać wszystkie informacje osobowe w odmienionej formie, wybraną sentencję, ew. wierszyki o kwiatach/prezentach oraz formułkę o potwierdzeniu przybycia wraz z numerami telefonów.

Oznacza to, że w odpowiednich miejscach we wzorach przesłanych przez nas wpisują Państwo wszelkie informacje osobisto-personalne. Możliwy jest też własny tekst bądź uwagi dotyczące modyfikacji treści i formy przedstawionych przez nas propozycji.

Prosimy, aby zwrócić uwagę, by tekst nie był napisany literami drukowanymi – w takim przypadku zostanie on wydrukowany w formie, w jakiej go otrzymaliśmy.

Nie ingerujemy w przysłane teksty, nie poprawiamy błędów ortograficznych, interpunkcyjnych czy stylistycznych. Tekst drukujemy w postaci, w jakiej otrzymaliśmy od Państwa. W związku z tym nie ponosimy odpowiedzialności za formę, czy ewentualne błędy w nim zawarte. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wszelkie literówki, błędy ortograficzne, stylistyczne czy merytoryczne.

Możliwy jest wydruk zaproszeń w wersji obcojęzycznej na podstawie przygotowanego przez Państwa tekstu – nie dokonujemy tłumaczeń językowych.

Po ostatecznej akceptacji edycja tekstu nie będzie możliwa.

Po każdej naniesionej poprawce każdorazowo sprawdź poprawności tekstu i wychwyć ewentualne „literówki”. Mogą one pojawić się podczas edycji i rozmieszczenia tekstu, nawet w sytuacji, gdy przesłany tekst nie zawierał niedociągnięć. Błędy, które zostaną zauważone po ostatecznej akceptacji nie podlegają reklamacji.

Pamiętajcie, aby tekst nie był za długi. Jeżeli chcecie umieścić dodatkowe informacje – zdecydujcie się na dodatkowe karteczki. Zaproszenie powinno być przejrzyste i czytelne – zbyt duża ilość tekstu zaburza te proporcje.

Personalizacja

W celu wykonania personalizacji prosimy o przygotowanie listy gości i przesłanie w oddzielnym pliku zatytułowanym właśnie „Lista Gości”.

Lista powinna być w formie odmienionej wraz z wybranymi formami grzecznościowym, np. Sz.P. Katarzynę i Jana Kowalskich, Kochaną Babcię Stanisławę. Możliwe jest także niestosowanie form oficjalnych – być może chcecie przygotować swoje zaproszenia w mniej oficjalnej formie.

Przypominamy, że zazwyczaj na pierwszym miejscu widnieje imię kobiety, a dopiero potem mężczyzny.

Imiona i nazwiska są kopiowane bezpośrednio do wydruku, zatem prosimy o baczne sprawdzenie i wyeliminowanie błędów. Wiążąca jest lista gości, którą otrzymujemy od Państwa.

Prosimy o niedosyłanie nam dodatkowych nazwisk w kolejnych mailach. W przypadku, gdy zauważycie Państwo błąd w wysłanej już liście, bądź chcecie dołączyć kolejne osoby – prosimy o przesłanie nowej, pełnej i poprawionej listy.

W  przypadku rezygnacji z personalizacji Gości, zostawiamy miejsce na samodzielne wpisanie nazwisk – wykropkowane bądź puste.

Kilka ważnych zasad:

– każde nazwisko do personalizacji zaproszeń powinno być wpisane w oddzielnej linijce po wciśnięciu klawisza „enter”

– nie numeruj, nie pogrubiaj osób zawartych na liście

– pierwsza litera imienia i nazwiska musi być wielka

– pamiętaj o polskich znakach i interpunkcji

– nie wstawiaj dwóch spacji między słowami, usuń niepotrzebne znaki

– wyraźnie rozgranicz listę gości na ślub i wesele i na sam ślub

– przygotuj plik w wersji edytowalnej (Microsoft Word, Excel). Nie akceptujemy plików w rozszerzeniu .pdf czy .jpg

Jeżeli zdecydowaliście się na personalizację kopert – tutaj przygotowujecie listę w mianowniku, czyli: Sz. P. Katarzyna i Jan Kowalscy

I winietki – każda osoba oddzielnie, np. Katarzyna Kowalska, Jan Kowalski

Termin realizacji

14 dni robocze – licząc od następnego dnia po otrzymaniu od Was pełnej akceptacji projektu (dzień akceptacji projektu jest dniem zerowym). Czas dostawy nie jest zaliczany do dni realizacji. Weekendy, Święta, dni ustawowo wolne od pracy, zaplanowany urlop nie są wliczane do dni roboczych.

Termin przygotowania projektu zaproszeń dodatków – 48h od otrzymania przez nas prawidłowo wypełnionego formularza, korekta projektu 24-48h.

REALIZACJA

Dodatki ślubne

Zamówienia na dodatki przyjmujemy max. na miesiąc przed planowaną uroczystością. Zachęcamy jednak do wcześniejszego ich zamawiania.

W przypadku jednoczesnego zamówienia zaproszeń i dodatków ślubnych (wizytówki, zawieszki na alkohol, menu ślubne i inne) czas oczekiwania na realizację wydłuża się o dodatkowe 5 dni robocze.

DODATKI ŚLUBNE

Zwróć uwagę, że…

Podstawą realizacji zamówienia jest prawidłowo wypełniony formularz. Przy tworzeniu projektu zaproszenia opieramy się na informacjach w nim zawartych. Nie bierzemy pod uwagę dyspozycji składanych we wiadomościach mailowych. Projekt zaproszenia i dodatków ślubnych wykonywany jest po złożeniu zamówienia. Pamiętaj – w razie wątpliwości – jesteśmy do dyspozycji!

Realizacja

ZAPROSZENIA I DODATKI

Do każdego typu zaproszenia przygotowujemy pełen zestaw dodatków ślubnych w podobnej stylistyce. Jeżeli w naszych propozycjach nie znaleźliście poszukiwanego produktu - prosimy o kontakt - na pewno coś wymyślimy! Przedstawione propozycje zaproszeń i dodatków możemy na życzenie swobodnie edytować (zmieniać kolorystykę, czcionkę itp. - w ramach możliwości technicznych)

BARDZO PROSIMY!

Ze względu na wzmożoną pracę w okresie ślubnym bardzo prosimy o niezadawanie pytań o wysyłkę przed upływem terminu realizacji. Wydłuża to naszą pracę i w żaden sposób nie przyspieszy wykonania. Prosimy brać pod uwagę krańcowy czas podanego przez nas terminu realizacji. Dziękujemy za wyrozumiałość!

MASZ SWÓJ POMYSŁ?

W celu spełnienia Waszych oczekiwań z uwagą wysłuchamy sugestii i propozycji, po to, by stworzyć produkt idealny! Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i modyfikacje.

CZAS REALIZACJI

Rozumiemy Waszą niecierpliwość i dlatego realizujemy zamówienia najszybciej jak jest to możliwe, jednak przygotowanie idealnych, starannie dopracowanych zaproszeń i dodatków wymaga nakładu czasowego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i wierzymy, że spełnią one Wasze oczekiwania!

KOCHAMY TO, CO ROBIMY!