FAQ
i wszystko jasne!
+ - Jaka jest minimalna ilość zaproszeń, by móc zrealizować zamówienie?

Minimalna ilość zamówienia to 20szt. W wyjątkowych sytuacjach przymykamy na to oko. Napisz do nas – coś wymyślimy!

+ - Czy możemy zamówić próbki zaproszeń?

Oczywiście. Próbki wysyłamy z losowo wybranym tekstem i kolorystyką. Na specjalne życzenie Klienta i po uprzednim ustaleniu mailowym wykonamy próbę zaproszenia w interesującym Klienta kolorze.

Koszt próbki to koszt zaproszenia + koszt wysyłki.

+ - Czy do zaproszenia dołączona jest koperta?

Zazwyczaj w ramach ceny zaproszenia jest koperta zwykła biała/ecru. Inny rodzaj (ekologiczne, z kalki, perłowe, kolorowe) są dodatkowo płatne. Prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem danego wzoru zaproszenia – tam znajdziecie najpełniejsze informacje co dany zestaw zawiera.

+ - Czy możliwa jest personalizacja kopert?

Tak, jest możliwa. Koszt od 1zł/szt.

+ - Czy w ramach jednego zamówienia mogę wyróżnić zaproszenia na sam ślub (zawiadomienia) i zaproszenia na ślub i wesele. Czy ponoszę dodatkowe koszty?

Oczywiście, możliwe jest takie zróżnicowanie. Nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów. Wszelkie szczegóły zawierają Państwo w formularzu zgłoszeniowym.

+ - Czy możemy zamówić zaproszenia w innych językach? Czy jest to dodatkowo płatne?

Tak – musicie jedynie przygotować odpowiednie teksty uwzględniając wybrany język. Przy wypełnianiu formularza rozgraniczacie ile ma być zaproszeń z danego języka.

Natomiast nie tłumaczymy tekstów i nie przekładamy je na inne języki. Tekst jest drukowany w formie jaką od Was otrzymujemy.

Przygotowanie zaproszeń w innych wersjach językowych nie jest dodatkowo płatne – jest to w cenie zamówienia.

+ - Czy możemy zamówić zaproszenia bez personalizacji?

Oczywiście, taką informację należy zamieścić w formularzu. Z doświadczenia wiemy, iż warto zakupić kilka sztuk dodatkowych „pustych” zaproszeń dla nieprzewidzianych gości. Dodruk zaproszeń wiąże się z dodatkowym kosztem wysyłki oraz koniecznością zakupu powyżej 20szt.

+ - Czy muszę wybrać tekst z proponowanych? Czy mogę zamieścić na zaproszeniach własny tekst?

Możecie wybrać tekst z naszej bazy ale nie widzimy problemu, by zamieścić tekst zaproponowany przez Was.

+ - Czy możliwe jest naniesienie własnej grafiki?

Jest możliwe wydrukowanie grafiki otrzymanej od Państwa – po uprzednim zaakceptowaniu jej przez nas i określeniu ewentualnej dopłaty. Musi być ona przygotowana prawidłowo pod względem technicznym i umożliwiać bezproblemowy wydruk. Nie ingerujemy w przysłany plik.

W przypadku gdy obraz graficzny będzie złej jakości, o niepoprawnej rozdzielczości – będziemy musieli odmówić. Nie poniesiemy odpowiedzialności za wydruk, który nie będzie spełniał naszych standardów.

+ - W jakiej formie możemy przesłać listę gości na zaproszenia?

Wszelkie informacje o przygotowaniu listy gości ale także inne potrzebne informacje znajdziecie w zakładce „Jak zamawiać”.

+ - Jak przygotować listę gości na personalizację kopert?

Tak jak w pytaniu powyżej – zakładka „Jak zamawiać” posiada wszelkie potrzebne do tego instrukcje. Pamiętajcie, że lista gości na koperty ma inną odmianę językową niż lista gości do zaproszeń.

+ - Czy mogę edytować listę gości już po wysłaniu?

W trakcie etapu projektowego mogą Państwo nanieść zmiany w liście gości. W takiej sytuacji prosimy o przysłanie na nasz adres mailowy nowy plik z uzupełnioną/zmodyfikowaną listą gości. Nie bierzemy odpowiedzialności za błędy w realizacji przy dosyłaniu pojedynczych nazwisk w treści maila czy na Facebooku.

+ - Czy istnieje możliwość modyfikacji zaproszenia?

Tak – jeżeli tylko istnieje możliwość techniczna możemy zmienić rozmiar zaproszenia, formę (rozkładane/pojedyncze karty), font (czcionkę), grafikę itp. Skonsultuj się z nami czy taka zmiana będzie w ramach ceny zaproszenia czy będzie wymagała nowej wyceny wzoru zaproszenia.

+ - Prosiliśmy na Facebooku o zmianę w treści zaproszenia a na wydruku nie została ona uwzględniona.

No właśnie – na Facebooku…

Prosimy abyście wszelkie dyspozycje zmian czy modyfikacji przesyłali nam TYLKO drogą mailową. Na Facebooku otrzymujemy mnóstwo zapytań i Wasza wiadomość może umknąć. Nie jesteśmy też w stanie podczas samej realizacji sprawdzać każde źródło naszego kontaktu. Dlatego też tak ważny jest kontakt mailowy oraz prawidłowe i konkretne określanie tematu wiadomości.

+ - Nie mamy jeszcze ostatecznej listy gości – czy już możemy złożyć zamówienie?

Jak najbardziej – skróci to czas przygotowania projektu. Listę możecie dosłać przed samym wydrukiem – w takiej sytuacji to od Was zależy kiedy rozpoczniemy wydruk. Pamiętajcie – od dostarczenia listy potrzebujemy na etap realizacji 14 dni roboczych.

+ - Kiedy mamy uiścić zapłatę?

Zapłatę uiszczacie Państwo podczas procesu zamawiania wybranej papeterii na naszej stronie internetowej www.niezamiliony.com

+ - Jaki jest termin otrzymania zaproszeń?

Maksymalny czas to 14 dni robocze. Staramy się, by jak najszybciej zaproszenia trafiały do Państwa.

Tutaj jednak muszę doprecyzować… Nasze zaproszenia wykonujemy ręcznie, z niezwykłą dokładnością i skupieniem się na każdym detalu. Nie jesteśmy drukarnią, nie drukujemy na akord samego obrazu z pliku. Zamawiając papeterię u nas – masz pewność, że otrzymasz nie tylko złożony papier ale serce, które w nim zostawiliśmy. Aby dokonać tego wszystkiego potrzebny jest czas. Nie pytaj proszę „kiedy będzie wysyłka” przed upływem 14 dni roboczych. Takie ponaglenie wpływa bardzo demotywująco na nas. Uwierz, że nam też zależy abyście jak najszybciej otrzymali gotowe zamówienie.

+ - W jakim czasie otrzymam projekt do akceptacji?

Projekt otrzymują Państwo w przeciągu 48 godz. od wysłania do nas prawidłowo wypełnionego formularza.

+ - Czy jest możliwa szybsza realizacja naszego zamówienia?

Zaproszenia realizowane są według kolejności zgłoszeń. Staramy się jak najszybciej realizować zamówienie, jednak perfekcyjne ich wykonanie wymaga od nas nakładu czasu. Jeżeli wyjątkowo mocno zależy Wam na otrzymaniu gotowej papeterii szybciej niż czas założony w naszym regulaminie możecie skorzystać z USŁUGI EXPRESS.

+ - Czym jest USŁUGA EXPRESS?

Usługa express to skrócony czas realizacji do 7 dni roboczych. W ustalonych indywidualnie przypadkach i mając na uwadze aktualną w danym czasie intensywność pracy możemy zaproponować Wam szybsze wykonanie zamówienia. Natomiast musicie liczyć się z tym, że końcowa całościowa kwota wzrośnie o 40%. Związane jest to z tym, że Wasze zamówienie zostanie wykonane po godzinach pracy bądź w dni weekendowe. Każdego Klienta traktujemy tak samo i byłoby to nieuczciwe gdybyśmy zamówienie dodatkowo opłacone wykonywali w czasie, który powinien być poświęcony dla kogoś innego.

+ - Czy możliwy jest dodruk naszych zaproszeń już po otrzymaniu gotowej realizacji?

Tak, natomiast pamiętajcie, że minimalna ilość to 20szt. Dlatego też zawsze namawiamy do zamówienia większej ilości „pustych” zaproszeń na wszelkie nieprzewidziane wydarzenia.

+ - Czy możemy zwrócić otrzymane zaproszenia?

Jeżeli zaproszenia nie posiadają błędów wynikających z naszej winy, nie ma możliwości zwrotu zaproszeń. Wynika to z tego, że przygotowywane są one na indywidualne zamówienie, wydrukowane z konkretnymi danymi. Po zrealizowaniu zlecenia nie ma możliwości rezygnacji z niego (zwrotu wydrukowanych i wykonanych zaproszeń).

+ - Co w przypadku, gdy zaproszenie zawiera błędy?

W przypadku, gdy wynika ono z danych, które otrzymaliśmy od Klienta, koszt dodruku zaproszeń + koszt wysyłki ponosi Klient. Gdy jest to nasze niedopatrzenie – przygotowujemy błędne zaproszenia/dodatki raz jeszcze i wysyłamy na nasz koszt.

+ - Co obejmuje koszt wysyłki?

Koszt ten obejmuje koszt wysyłki podany przez danego przewoźnika + koszty zapakowania i zabezpieczenia zaproszeń.

+ - Czy wysyłamy zaproszenia zagranicę?

Po uprzednim sprawdzeniu i ustaleniu kosztów.

+ - Czy jest możliwa wizyta w Waszej Pracowni?

Zważywszy na sprzedaż wyłącznie internetową nie praktykujemy takich wizyt w naszej Pracowni. W wyjątkowych okolicznościach możemy umówić się na odbiór osobisty.

+ - Dlaczego nie mogę dodzwonić się do Państwa?

W sezonie ślubnym cały swój czas przeznaczamy na realizację zamówień, by jak najszybciej trafiły one do właścicieli. Dlatego też czasami nie mamy jak odebrać dzwoniącego telefonu. Pracujemy od pn–pt od godz. 8-16

+ - Jak najszybciej możemy się z Państwem skontaktować?

Mailowo. Odbieramy maile na bieżąco i staramy się od razu odpisywać.

+ - Czy możemy skontaktować się z Państwem w weekend i dni wolne od pracy?

Możliwy jest kontakt mailowy. Natomiast nie obiecujemy, ze odpiszemy od razu. Bądź cierpliwy – na pewno nie pominiemy Twojej weekendowej wiadomości.

+ - Kiedy musimy zamówić dodatki ślubne?

Minimum 3 tyg. przed ślubem musimy mieć już wszelkie informacje na temat Waszych dodatków. Jest to bardzo ważne! Czas przedślubny będzie wystarczająco stresujący i zaginiona paczka na poczcie 3 dni przed weselem nie jest tym czego życzą sobie Pary Młode.

+ - Czy wykonujecie tylko zaproszenia ślubne?

Oczywiście, że nie. Wykonujemy zaproszenia na każdą okazję – komunijne, na Chrzest Św., urodzinowe, na Roczek i co tylko sobie wymyślicie!

Napisz nam o swoim pomyśle – my go zrealizujemy.

+ - Mamy swój pomysł i chcielibyśmy wykonać projekt indywidualny. Czy jest taka możliwość?

Tak – zapraszamy! Koszt projektu indywidualnego to 169zł.

Napisz do nas na info@niezamiliony.com i przedstaw wizję Waszych idealnych zaproszeń.